Ви увійшли як Гість | Реєстрація | Вхід | RSS
Вітаємо Вас на дзеркалі офіційного сайту "Квітка полонини
Залишайтеся назавжди з Богом та з нами. Ми працюємо для Вас!
санаторій Квітка полонини - Реєстрація на ДКЗ

Меню сайту
Яндекс.Метрика
Наше опитування
Чи допомогли Вам у виборі електронні книги поселення?
Всего ответов: 98
Вхід в електронні книги поселення системи "ДКЗ"
Введіть свій логін та пароль або здійсніть процедуру реєстрації.
 

Реєстрація необхідна для можливості замовляти, бронювати місця для проживання та послуги для себе чи інших осіб у будь-яких закладах туріндустрії як з використанням електронних книг поселення, так і з допомогою диспетчерів чи регіональних представників системи. 

Зареєстрований має також можливість:

- Редагувати вихідні дані безпосередньо у своїй особистій реєстраційній анкеті.
- Обирати кількість розсилок новин, які він бажає отримувати.
окрім того:
- кожен зареєстрований учасник має можливість одержувати 1% знижки на вартість проживання при наступному замовленні броні у будь-якому закладі, що обслуговується системою ІРС ДКЗ. 
 
Кожен учасник системи може також одержувати у вигляді гонорару 1% від вартості поселення будь-якого нового учасника, який зареєструвався за його рекомендацією (про це детальніше у розділі "Авторизоване посилання". Розділ доступний після здійснення будь-якого замовлення)
  
Термін дії реєстрації необмежений.

  Правила та методи реєстрації:
зразок візитки
  - зареєструватися можна на сторінках будь-якого учасника системи ДКЗ або на головній сторінці ДКЗ http://dkz.info, вибравши пункт "реєстрація" і заповнивши всі обов'язкові поля.
  - за телефоном/факсом з головними диспетчерами ДКЗ (регламент роботи круглодобово).
  - електронною поштою (адреса для зв'язку вказана на візитці або де-інде).
 
Зареєстрованим учасникам системи обов'язково надсилається іменна візитка із його власним реєстраційним ключем, що складається із 5 знаків,  а  також СМС повідомлення його логіна та пароля на вказаний при реєстрації номер мобільного телефону.
Реєстрація вважається підтвердженою після відсилання зареєстрованим зворотньо відповіді на електронний лист.
Підтвердженням для одержання авторизаційної зсилки є надсилання безкоштовної СМС відповіді із вказуванням свого реєстраційно ключа .

ПРО ПЗ "ДИСПЕТЧЕР ДКЗ"


Коротка характеристика ПЗ “Диспетчер ДКЗ”
та економічний ефект при її використанні у організації санаторно-курортної справи.
    

    Основний принцип програмного забезпечення "Диспетчер ДКЗ", як і всієї системи ДКЗ, оснований на забезпеченні абонентам можливості одержувати на екрані свого монітора реальну карту заселеності турзакладу чи готелю, якою користується його реєстратор чи адміністратор одночасно у необмеженій кількості та на будь-якій відстані.
ЗАГАЛЬНИЙ ВИГЛЯД ТА ПОЯСНЕННЯ НА ФОРУМІ ДКЗ
    Авторське програмне забезпечення “Диспетчер ДКЗ” надається для роботи санаторіям, курортам, турбазам та готелям за домовленністю на різних умовах.
    Установлюється ПЗ на комп’ютерах мінімальної конфігурації (достатньо "Пентіум ІІ", 166 – 250 МГц). Для його повноцінного і надійного функціонування не вимагається встановлення дорогих офісних програмних забезпечень та операційних систем. (Windows-2000, Ofice 2000).
    ПЗ здатне виконувати функції диспетчера, адміністратора, реєстратора та бухгалтера одночасно однією людиною, надавати моментальні прямі та перехресні звіти, довідки про будь-якого клієнта чи пацієнта, ділову та бухгалтерську документацію (рахунки, податкові накладні, розхідні та прихідні накладні).
     ПЗ "Диспетчер ДКЗ" має дружній та інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс і для роботи із ним не вимагає додаткового навчання та спеціальної кваліфікації. Установлений власний сервер здатний обслуговувати необмежену кількість робочих машин (комп’ютерів) по мережі, із мінімальною швидкістю передачі даних та використовувати єдину внутрішню базу даних. Все це дозволяє повністю механізувати будь-яку роботу персоналу турзакладу чи готелю.
     При бажанні, робота ПЗ дає можливість легко інтегруватися у інтернет мережу, зокрема в інформаціно-реєстраційну "систему ДКЗ". При цьому власник ПЗ "Диспетчер ДКЗ" має можливість на свій розсуд делегувати доступ до своєї бази даних наявності місць будь-якому абоненту, не вимагаючи при цьому у нього наявності спеціальних ПЗ та налаштувань. Багато абонентів зможуть одночасно робити розрахунки, планувати поселення своїх клієнтів, бронювати наявні місця, виписувати рахунки для оплати послуг і т. інше на відстані.
     ПЗ гарантує достатній рівень захисту даних з допомогою сучасної системи авторизації доступу до баз даних власника сервера.

Крім того, ПЗ “Диспетчер ДКЗ” передбачає установлення додаткових взаємозв'язаних модулів:

     - МОДУЛЬ "Медичне обслуговування". Для реєстрації та створення бази даних про медичне обстеження, призначення та обслуговування пацієнта, надання йому послуг та процедур. Дає можливість виписувати рахунки для оплати послуг безпосередньо лікарем чи медперсоналом, що їх призначає, шляхом дебетування або кредетування на тимчасовому особистому клієнтському рахунку відкритого при приїзді на відпочинок або при перечисленні коштів із місця проживання для безпеки їх збереження. При цьому, кожен клієнт, при бажанні, індивідуально матиме змогу відслідкувати стан свого тимчасового рахунку “терміналах” турзакладів або під час виписування наступного рахунку. Тут же ж розміщення і інформація про призначення лікаря та використані процедури, що замінює або доповнює “санаторно-курортну картку”.
     - МОДУЛЬ "Харчування" Для формування та обслуговування замовлень по харчуванню, ведення обліку за використанням харчових продуктів, відповідно до замовленого клієнтами меню на кожен день та його специфікації і калькуляції.
     - МОДУЛЬ "Турнікет" Дозволить автономно або у комплексі із ПЗ"Диспетчер" обслуговувати гірськолижні комплекси, інформуючи через мобільний зв'язок портал про стан гірськолижних трас, вартість послуг у даний момент, температуру навколишнього середовища, висоту снігу, кількість лижників і т. інше. Цей же ж модуль буде корисним і у наданні будь-яких інших процедур чи послуг.
- МОДУЛЬ "Інші послуги та процедури" прокат, культмасові заходи для ведення обліку, організації замовлення та оплати за будь-які послуги шляхом дебетування або кредетування на тимчасовому особистому клієнтському рахунку. (див. пункт 1)
    - МОДУЛЬ "Бібліотека" Дає можливість знайти, замовити та взяти на користування будь-яку книгу, що є у бібліотеці, даного санаторію або у інших санаторіях, що входять у систему ДКЗ та, при необхідності, мають змогу забезпечити їх передачу. Забезпечує можливість використовувати базу даних всесвітньої електронної бібліотеки через Інтернет.
    - МОДУЛЬ “Туристичний трамвай” Дає можливість скористатися централізованими туристичними поїздками, які у достатньому асортименті щоденно пропонуються професійними екіпажами для клієнтів санаторіїв розміщених територіально близько один від одного. При цьому клієнт може забронювати конкретні вільні місця у автобусах чи мікроавтобусах на конкретний день та конкретну поїздку.
     - МОДУЛЬ "Розваги, розіграші, інтерактивні сеанси", теле-радіо концерти на замовлення дає можливість доповнити культмасову роботу, урізноманітнити її, зв'язати кілька санаторіїв у одну міжсанаторно-курортну інтранет мережу. При цьому клієнти, які поселяються у приватних садибах курортної зони, матимуть змогу долучитися до загального “санаторно-курортного проживання”. Приватні садиби “куруються” навколишніми санаторіями чи курортами, гарантуючи медичне забезпечення та допомагаючи в організації дозвілля і відпочинку на своїх територіях. Це відчутно розширить можливість рекреаційних та оздоровчих осередків.

Ми готові до будь-якої співпраці, від індивідуальної до регіональної.

Запрошуємо також до ділової співпраці всіх, хто зацікавився системою на будь-якому рівні її розвитку.

Будемо щиро раді спонсорам та меценатам.


Із метою розвитку та розповсюдження на території Закарпаття та Карпат "Зеленого туризму" СИСТЕМА ДКЗ всі приватні садиби та осередки обслуговує цілком безкоштовно тереторіально може бути створена у будь-якому місці при умові виконання всіх умов та правил роботи системи.
При тимчасовій неможливості використовувати інтернет комунікації Система ДКЗ
може брати на себе реєстраційні обов'язки будь-якого створювача турбпродукту при умові письмової угоди із ним на договірних засадах. При цьому несе повну відповідальність за виконання доручень по реєстрації.

Всіх, кого зацікавили наші умови запрошуємо до співпраці.
SANATOR
Вітаю Вас Гість

Календар новин
«  Листопад 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Пошук
Інші сайти системи ДКЗ
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів 0

ДКЗ © 2022