Ви увійшли як Гість | Реєстрація | Вхід | RSS
Вітаємо Вас на дзеркалі офіційного сайту "Квітка полонини
Залишайтеся назавжди з Богом та з нами. Ми працюємо для Вас!
санаторій Квітка полонини - Ціни та прейскуранти

Меню сайту
Яндекс.Метрика
Наше опитування
Чи допомогли Вам у виборі електронні книги поселення?
Всего ответов: 98

Увага!
Для можливості здійснення вибору номерів та розрахунку Вашого відпочинку реєстрація на порталі НЕ ВИМАГАЄТЬСЯ.

УВАГА !!!  Для постійних клієнтів оздоровниці та для авторизованих користувачів системи ДКЗ діє система бонусних накоплювань.
 

 У прейскуранті  включено інформацію про:
  • Перелік процедур, які входять у вартість путівки
  • Процедури та послуги, що надаються за додаткову плату.

 

 

 


Увага!
Вперше у світовій практиці!

Для Вас надано ексклюзивну можливість самостійно здійснювати вибір конкретних номерів (послуг)  закладу які є вільні для  замовлення та бронювання безпосередньо в ВЛАСНИХ ЕЛЕКТРОННИХ КНИГАХ ПОСЕЛЕННЯ санаторію "Квітка полонини" та "Сузір'я" за системи ІРС "ДКЗ". 
 

Додаткова інформація:
Фото приміщень вибраного Вами номеру у корпусі " Сузір'я " та детальний опис зможете проглянути в електронній книзі поселення 
Переглянути місце розміщення санаторію та його корпусів пропонуємо на мапі wikimapia>>>>    
(Будемо вдячні Вам за Ваш відгук про зручність та наглядність поданої тут інформації)

ПОПЕРЕДНІ ЗАМОВЛЕННЯ, ОПЛАТА ТА ПРИДБАННЯ ПУТІВОК НА ДОДАТКОВІ МІСЦЯ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМИ!!!

Після замовлення броні  Вам надішлють відповідний рахунок для можливості здійснення передоплати згідно домовленності.
Радимо його роздрукувати так як він є єдиним документом разом із платіжкою по якому Вас поселятимуть в обраному Вами номері.
 Для остаточного забронювання вибраних місць, Вам необхідно зробити передоплату у розмірі вказаному на рахунку поселення. Остаточний розрахунок за надані Вам послуги зможете зробити під час поселення. При цьому вартість може змінитися у залежності від курсу У.О. Нац. Банку або при можливих змінах розцінок санаторію, про що буде завчасно повідомлено Вас. При повній оплаті вартості проживання, зміни не впливають на остаточний розрахунок.
Перед здійсненням передоплати радимо все ж зв’язатися із власником чи ж керівництвом корпусу (номери телефонів вказано у рахунку) і вияснити всі додаткові запитання якщо такі виникнуть.
Також радимо ознайомитися із приміткою та витягом із прав замовника викладених нижче.

 Функція системи "ДКЗ" завершується на моменті виписки рахунку.

================= ПРИМІТКА: ====================

* При здійсненні проплати за путівки юридичною особою (організацією) обов’язково мати з собою довіреність, при необхідності виписки податкової накладної - копію свідоцтва платника ПДВ.
* Кожна особа, що прибуває на лікування та відпочинок, повинна мати з собою "внутрішній" паспорт (для громадян України) або закордонний (для іноземних громадян), неповнолітні - свідоцтво про народження. Бажана наявність санаторно-курортної картки (але не вимагається). Для осіб, молодших 18 років, є обов’язковим подання довідок щеплення та санепідоточення.
* При розміщенні в дво- та трикімнатних номерах більше двох осіб, оплата за ПУТІВКУ НА ДОДАТКОВЕ МІСЦЕ (лікування, харчування, проживання) Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ та становить: для дітей віком від 5 до 10 років - 50% вартості путівки на основне місце; для дітей віком від 10 до 14 років - 70%; для осіб віком понад 14 років - 80%. В однокімнатних номерах корпусу "Сузір’я" (як одномісних, так і двомісних) на додатковому місці можливе розміщення лише однієї дитини до 14 років з обов’язковим придбанням путівки.
Дорослі на додаткові місця в однокімнатні номери НЕ ПОСЕЛЯЮТЬСЯ!!!
* ДІТИ ДО 5-ТИРІЧНОГО ВІКУ ДО САНАТОРІЮ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!!!
* При заїзді в санаторій раніше вказаного в рахунку часу розрахункова година підлягає корегуванню наступним чином: при фактичному поселенні з 00-00 год. до 12-00 год. встановлюється розрахункова година 00-00 год; з 12-00 год. до 24-00 год. - 12 годин.
Дні та години запізнення НЕ ПОНОВЛЮЮТЬСЯ.
* В разі відмови від придбання санаторно-курортних путівок не менше ніж за 14 днів до дати заїзду, попередньо оплачені кошти повертаються замовнику в розмірі 100%;
від 13 до 7 днів - в розмірі 90%. В разі відмови з поважних причин, підтверджених документально, кошти повертаються в повному обсязі, незалежно від терміну відмови.

  ============== ВИТЯГ ІЗ ПРАВ ЗАМОВНИКА ЗГІДНО ДОГОВОРУ ====================

 5.3.1 У випадку повернення викупленої путівки Замовнику повертаються кошти за утриманням сум у розмірі:
а) при поверненні не менш ніж 12 днів до заїзду – 10% від сплаченої суми;
б) при поверненні не менш ніж за 5 діб до заїзду – 30% від сплаченої суми;
в) кошти за невикористану путівку, яка повернута після дати заїзду, або менш ніж за 5 діб, не повертаються.
Кожен випадок такого утримання розглядається Продавцем індивідуально і рішення по утриманню сум приймаються Продавцем одноосібно.

5.3.2. У випадку не заїзду по викупленій Замовником путівці Продавець сприяє переносу терміну заїзду в межах календарного року, на погоджену із Замовником дату, але при наявності вільних місць у санаторії.
6. Арбітраж.
6.1. Усі виникаючі між Сторонами розбіжності підлягають врегулюванню шляхом переговорів. У випадку не досягнення згоди, суперечки розглядаються в судовому порядку.
6.2. Претензії від Замовника по розміщенню приймаються в письмовому вигляді в плині п’яти днів після дати заїзду з обов’язковим підтвердженням керівника санаторно-курортної установи.
7. Інші умови.
7.1 У випадку запізнення клієнта до встановленої в путівці дати заїзду, дні запізнення не компенсуються і не переносяться.
7.2 Прибулий на лікування по путівці зобов'язаний мати всі необхідні для цього документи.

========== ВАЖЛИВО ==============

Просимо будь-яким способом повідомити диспетчера про здійснення передоплати на рахунок санаторію, для можливості установлення відповідної відмітки про це у книзі реєстрації поселень. У разі відмови від броні або неможливості здійснити передоплату у вказаний термін, переконливо просимо також повідомити про це диспетчера для пролонгації дії рахунку або ж його анулювання. В противному випадку бронь знімається автоматично у вказаний в рахунку термін а також фіксується порушення правил користування системою у Вашій регістраційній формі, яка є доступною для всіх інших турзакладів області. Під час поселення із собою мати даний рахунок (або ж зсилатися на нього), а також платіжку по якій Ви зробили передоплату за бронь. Розмір передоплати враховується при остаточному розрахунку за проживання на місці.
Вітаю Вас Гість

Календар новин
«  Листопад 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Пошук
Інші сайти системи ДКЗ
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів 0

ДКЗ © 2022